/

Ірландський співак Hozier випустив новий кліп, в якому знялася українка

Почати
/
1 хв на читання

Американська акторка українського походження Іванна Сахно, відома за фільмами «Тихоокеанський рубіж: Повстання» та «Шпигун, який мене кинув», знялася у новому кліпі ірландського співака Hozier (справжнє ім’я — Ендрю Бірн) про травму війни.

У кліпі на пісню Eat Your Young Сахно зіграла жінку, чоловік якої (Hozier) пішов на війну.

На театральній сцені показується життя пари — вони знайомляться, одружуються, а потім дружина проводжає чоловіка на війну, з якої той повернувся травмованим. До того ж чоловік став різким та грубим, хоча досі кохає свою дружину.

За подіями на сцені спостерігають глядачі – дорослі та діти. Сам виконавець пояснював, що у кліпі показано дві сцени: там, де глядачами є дорослі, герої щось втрачають, коли взаємодіють зі світом, а там, де глядачі — діти, те, що було втрачено, стає видимим.

«Сподіваюся, вам сподобається наша маленька історія жахів», — написав Hozier на своїй сторінці в Facebook.

До свого дня народження 17 березня Hozier випустив мініальбом із назвою Eat Your Young. Окрім цієї пісні, в нього увійшли ще дві — All Things End та Through Me (The Flood).

Hozier активно підтримує Україну, зокрема, бере участь у світовій кампанії для фінансової підтримки України Stand up for Ukraine, яку запустили Єврокомісія та уряд Канади.