//

Український телесеріал «Спіймати Кайдаша» з’явиться на Netflix

Почати
//
2 хв на читанння

Український телесеріал «Спіймати Кайдаша» за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» додадуть на стримінгову платформу Netflix.

Підписники зможуть подивитися серіал з 29 березня, повідомили у пресслужбі телеканалу СТБ, який був замовником виробництва.

«Спіймати Кайдаша» — український 12-серійний телесеріал, події якого розгортаються у 2005–2014 роках. Сценаристкою та виконавчою продюсеркою проєкту є українська письменниця Наталка Ворожбит.

Основні сюжетні лінії телесеріалу пов’язані з взаємовідносинами батьків та дітей. У сюжеті наявні різні драматичні конфронтації між усіма членами родини, апогей конфлікту — 2014 рік, коли в сім’ї виникають розбіжності щодо ставлення до Революції Гідності.

Також 30 березня на Netflix з’явиться фільм з українським шеф-кухарем Євгеном Клопотенком «Борщ. Секретний інгредієнт».

 

  • У 2021 році телесеріал «Спіймати Кайдаша» отримав премію «Золота дзиґа» у номінації «Найкращий ігровий серіал».
  • Наразі на Netflix вже доступні 21 український фільм та серіал, поки що переважно лише на території України. Серед них — «Поводир», «Захар Беркут», «Мої думки тихі», «Сторожова застава», «Зірки за обміном», «Віддана», «Фокстер і Макс», «Я працюю на цвинтарі», «Снайпер. Білий ворон», «Носоріг», «Скажене весілля», документальна стрічка про події Майдану «Зима у вогні», створення якої фінансував Netflix, а також три сезони серіалу «Слуга народу».
  • Раніше ігровий фільм української режисерки Надії Парфан «Це побачення», який отримав спеціальну відзнаку Міжнародного журі на Берлінському міжнародному кінофестивалі 2023 року, з’явився в онлайн-кінотеатрі Takflix. До 6 квітня стрічку можна переглянути безплатно на території України.

Фото: телеканал СТБ