/

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Почати
/
2 хв на читанння

Українська дизайнерка, засновниця апсайклінг-бренда Rehash Анна Тесло створила в Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna.

«24 лютого застало всіх по-різному. Мене в Перу. Перебуваючи за кордоном пів року, я мала квитки до дому на 5 квітня. Але все зламалось… В голові була тільки одна думка: “Треба щось робити, робити…”. Тому я стала робити те, що можу, там, де я є. Окрім волонтерства, вирішила поширювати українську культуру шляхом того, що добре вмію робити — дизайн одягу», — розповіла вона.

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

За словами Анни, в неї було чітке розуміння, що одяг має бути дуже сучасним, щоб зацікавити іноземців, і водночас автентичним, щоб передавав українську культуру.

«Худі є невіддільним елементом гардероба, як свого часу вишиванка. Провівши цю паралель, народилась ідея худі-вишиванки. Так само, як і в класичних вишитих сорочках, збережено основний акцент на рукавах із традиційними українськими орнаментами і ручною вишивкою», — зазначила дизайнерка.

Назва Vilna має декілька сенсів: вільна Україна; свобода бути справжньою — жодних обмежень у стилі, можливість бути різною; вільний оверсайз-силует.

Бренд принципово не залучає до фотозйомок професійних моделей, оскільки хоче показати, як клієнтки незалежно від віку, зросту та розміру, який вони носять, будуть виглядати у вишиванках у житті.

«Кожен може носити Vilna худі відповідно до свого стилю та смаку. Ми показуємо це в фотосесіях, використовуючи різні стильові рішення», — додала Анна.

Наразі худі можна придбати в Києві у шоурумі Simplysale (вул. Ярославів Вал, 17Б, кв.2) або сторінці бренда в Instagram.