Боєць «Азову» став обличчям кампейну Indposhiv Bespoke «Такий один» 

Почати
3 хв на читанння

Українська компанія Indposhiv зробила обличчям свого кампейну «Такий один» військового полку «Азов» Іллю Самойленка з позивним «Гендальф».

У команді Indposhiv кажуть, що іншого героя для цієї кампанії не можуть навіть уявити.

Ілля Самойленко пройшов вісім років війни, Маріуполь, «Азовсталь», був у полоні. За цей час Ілля змінився і виглядає, як справжній супергерой із кіно — скляне око та титаново-сталевий протез руки. Чоловік із дитинства цікавився історією одягу та любить якісні костюми, а незадовго до 24 лютого хотів стати клієнтом Indposhiv Bespoke.

«Ми ніколи не беремо людину для наших кампейнів через її популярність. Ми насамперед обираємо героя, для якого ми важливі й цінні. Ілля хотів стати клієнтом ще до того, як потрапив на “Азовсталь”. А вже після розповідав, що навіть там, у гарячій точці й оточенні, мріяв про те, як повернеться і буде ходити в нашому костюмі київськими вулицями. Ми просто не могли не зробити його обличчям нашого кампейну», — розповідає засновниця Катерина Возіанова.

Для Іллі костюми зараз теж своєрідна форма, тільки не військова. «Чоловічий костюм — це похідне явище від військової уніформи. Все правильно, все як має бути. Тут є свої правила, порядок, є традиція, наслідування, класичність. У костюмі всередині є дух та ідея, а зовні — лише матерія. Мені комфортно в костюмах завжди, тому що я себе відчуваю так, як мені хочеться», — розповідає Ілля Самойленко.

Головна особливість та місія бренда — поширення культури bespoke одягу в Україні. В основі цього підходу максимальна персоналізація, тому для Іллі майстри окремо створили вдосконалену конструкцію одного з рукавів для зручності та ідеальної посадки. Команда Indposhiv показали костюм у фотосесії та створила кампейн-ролик.

Компанія Indposhiv працює на ринку вже 14 років — команда пережила кризи, революцію, пандемію і не зупиняється навіть під час повномасштабної війни. Для команди кожен клієнт унікальний, тому персоналізований підхід до кожного клієнта не змінився навіть під час воєнного часу.

Катерина Возіанова впевнена, що зараз, як ніколи раніше, варто показувати, що життя триває: «Ми розуміємо, що є атрибути нормальності. Після 24 лютого багато хто приходив і говорив: “Хочу носити костюм, бо так було у моєму нормальному житті”. Наш клієнт змінюється, українські чоловіки змінились, змінились їхні принципи та погляди. Але де б вони не були, на фронті чи в тилу, вони всі герої, які заслуговують на нормальне життя. Це те, що ми хочемо донести».

 

  • Раніше український бренд Support by Poustovit у колаборації з громадською організацією «Жіночий ветеранський рух» створив капсульну колекцію, яка представлена білими худі й футболками з написом «За майбутнє України / За тих, хто боронить» та Fighting red / Memorizing black і принтом червоно-чорного прапора. 30% від прибутку з продажу речей перерахують на потреби жінок на фронті. Обличчями колекції стали заступниця голови «Жіночого ветеранського руху», парамедикиня-доброволиця Катерина Приймак та членкиня ЖВР, полковниця Катерина Корнієнко, яка вже понад 20 років служить у ЗСУ та з 2015-го бере участь у бойових діях.