Українські ілюстратори створили лімітовану серію листівок, щоб зібрати мільйон гривень на дрони ЗСУ

від | 08.02.2023 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Українські дизайнери та художники створили лімітовану серію поштових листівок для військових, з продажу яких планують зібрати мільйон гривень, щоб придбати дрони DJI Mavic 3 для бійців ЗСУ.

У проєкті, що отримав назву «Пошта любові до ЗСУ», взяли участь 7 українських ілюстраторів та ілюстраторок: Артем Гусєв, Марія Кінович, Нато Мікеладзе, Віктор Грудаков, Ліза Яблонська-Міхайлусь, Олег Семак та Анна Гаврилюк

Кожна листівка, присвячена темі незламності українського духу у боротьбі проти світового зла, продаватиметься у подвійному екземплярі: одну покупець зможе лишити собі, а іншу — відправити військовим на фронт.

Українські ілюстратори створили лімітовану серію листівок, щоб зібрати мільйон гривень на дрони ЗСУУкраїнські ілюстратори створили лімітовану серію листівок, щоб зібрати мільйон гривень на дрони ЗСУ

«Мені дуже подобається ідея передавати листівки на передову, щоб люди, які нас боронять, знали, що ми тут всі пам’ятаємо, завдяки кому та якою ціною ми живемо свої життя. А також тішуся, що зібрані з продажів кошти підуть на корисну справу», — розповідає учасниця проєкту Ліза Яблонська-Міхайлусь.

Загалом для проєкту надрукували 20 тисяч комплектів листівок, ціна кожного — 50 гривень. Продаж починається 8 лютого і триватиме місяць.

Придбати листівки можна у торговельних точках мережі «Техно Їжак» в усіх великих містах України, а також у шоурумах Києва, Одеси й Харкова та на сайті. На точках продажу обладнані спеціальні поштові скриньки, у які кожен охочий може покласти свій лист до ЗСУ.

 

  • Раніше в Україні провели благодійний артпроєкт «ПостЧуття», щоб зібрати гроші на гуманітарні потреби українців. Тоді українські та польські художники створили особливі різдвяні листівки для найщиріших побажань, які можна було обміняти на донат від 100 гривень.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...