Леа Сейду у фільмі «Одного чудового ранку»
/

В Україні на широкі екрани виходить французька мелодрама «Одного чудового ранку»

Почати
/
2 хв на читанння

Французька мелодрама «Одного чудового ранку» вийде в українських кінотеатрах 19 січня.

Головну роль у стрічці зіграла французька акторка Леа Сейду, відома за бондіаною («Спектр», «Не час помирати»), а також фільмами «Готель Гранд Будапешт» і «Французький вісник». За свою акторську роботу в «Одного чудового ранку» вона була номінована на Премію Європейської кіноакадемії.

Акторський склад доповнили зірки французького кінематографа: Паскаль Ґреґґорі («Життя в рожевому кольорі», «Жанна д’Арк»), Мельвіль Пупо («Золота молодь», «З божої волі»), Ніколь Ґарсія («Люпен»).

За сюжетом головна героїня — молода мати Сандра, яка мешкає в Парижі й працює перекладачкою. Вона виховує маленьку дочку та доглядає хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється одружений науковець Клеман.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Двотижневику режисерів Каннського кінофестивалю 2022, де фільм отримав Премію Label Europa Cinemas.

На сайті Metacritic картина набрала 86 балів та здобула позначку Must See. На рейтинговій платформі Rotten Tomatoes «Одного чудового ранку» має рейтинг 88% та відзнаку «Сертифікатована свіжість», яка присуджується фільмам із найкращими рецензіями. Видання The Telegraph назвало гру Леї Сейду «чудовою», IndieWire описало фільм як «легкий, але глибоко зворушливий», а The Wrap як «глибокий і захопливий портрет втраченого, знайденого та незмінного кохання». Hollywood Reporter і Vanity Fair назвали «Одного чудового ранку» одним із найкращих фільмів року.