У лютому в українських кінотеатрах покажуть фільм «Корсет» про австрійську імператрицю Сісі

від | 26.12.2022 | Новини, Дивитися, Персони, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

В українських кінотеатрах 2 лютого 2023 року вийде байопік «Корсет» про знамениту імператрицю Австрії Єлизавету Баварську, також відому як Сісі.

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» виклала український трейлер фільму на своєму YouTube-каналі.

Імператриця Сісі завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. Події фільму розпочинаються з Різдва 1877 року, коли імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Головну роль у байопіку зіграла Вікі Кріпс, відома за картинами «Примарна нитка» Пола Томаса-Андерсона та горору «Час» М. Найта Ш’ямалана. Саме вона підштовхнула режисерку Марі Кройцер до написання сценарію. Готуючись до зйомок, акторка тренувалася їздити верхи, а також опанувала фехтування й угорську мову.

Гра Вікі Кріпс була визнана найкращою в секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю, де відбулася світова прем’єра стрічки. Також вона здобула головний кіноприз Європи — премію Європейської кіноакадемії у номінації «Найкраща європейська акторка».

Рейтинг картини складає 87% на Rotten Tomatoes і 80 балів на Metacritic. Видання Variety назвало стрічку «сміливою костюмованою драмою», The Guardian описав гру Вікі Кріпс як «бентежно шалену», а IndieWire як «блискучу».

Австрія висунула «Корсет» на здобуття премії «Оскар» у категорії «Найкращий міжнародний фільм», він потрапив у шортліст.

За підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові та Австрійського культурного форуму в Києві

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році було вбито найбільшу кількість журналісток за п’ять років, Іран став першою країною у світі за кількістю ув’язнених медійниць, а у Туреччині правозахисники зафіксували щонайменше 150 випадків тиску на...

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок у Києві, на яких знущалися з дівчат, Андрія Ярину та його товариша Ярослава Домбровського взяли під варту до 1 квітня без можливості звільнення під заставу. Про це з зали Шевченківського райсуду Києва...