У видавництві «Лабораторія» вийде дебютна книжка Емми Антонюк

від | 28.12.2022 | Новини, Фемкульт, Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

Видавництво «Лабораторія» у 2023 році надрукує книжку журналістки Емми Антонюк «До побачення, телебачення! Як провести 15 років у телевізорі і вижити».

«Еммі Антонюк — 15, і це її перший робочий день на пострадянському локальному телеканалі. Попереду ще 15 років роботи в ефірі. Вона сваритиметься з високопосадовцями і хитрістю вмовлятиме на інтерв’ю контрабандистів. Їй вдасться відзняти процес незаконного видобутку бурштину, у лісових хащах, де рушниць більше, ніж білок. Вона вдаватиме клієнтку пластичного хірурга, якого підозрюють у вбивстві пацієнтки. І добиратиме потрібних слів, щоб розповісти про фемінізм і ЛГБТ+ для мільйонів консервативних глядачів. Аж доки на світанку не пролунають перші вибухи російських ракет», — йдеться в анонсі видавництва.

Під час ефірів із бомбосховищ і зйомок під звуки повітряних тривог Емма вирішує розказати свою останню телевізійну історію.

«Не лише про психологію крадіжок російських мародерів, дитячі іграшки, нашпиговані вибухівкою та черги іноземних журналістів, які шукають кращий ракурс для фото замордованого тіла під час ексгумації, а й про приголомшливе почуття гумору українців, у яких війна забрала все, крім свободи та гідності», — зазначає «Лабораторія».

 

  • Журналістка Емма Антонюк писала колонки для сайту «Гендер в деталях», у 2021 році видавництво «Видавництво» на основі цих колонок випустило комікс «Фемінізм і місто».
  • Також Емма Антонюк разом із журналісткою Яною Брензей є авторками ютуб-каналу «Палає», де відповідають на запитання «Що не так із цим світом?», записують інтерв’ю з відомими людьми та ведуть свій книжковий клуб «Вовчиці».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році було вбито найбільшу кількість журналісток за п’ять років, Іран став першою країною у світі за кількістю ув’язнених медійниць, а у Туреччині правозахисники зафіксували щонайменше 150 випадків тиску на...

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок у Києві, на яких знущалися з дівчат, Андрія Ярину та його товариша Ярослава Домбровського взяли під варту до 1 квітня без можливості звільнення під заставу. Про це з зали Шевченківського райсуду Києва...