//

У видавництві «Лабораторія» вийде дебютна книжка Емми Антонюк

Почати
//
1 хв на читання

Видавництво «Лабораторія» у 2023 році надрукує книжку журналістки Емми Антонюк «До побачення, телебачення! Як провести 15 років у телевізорі і вижити».

«Еммі Антонюк — 15, і це її перший робочий день на пострадянському локальному телеканалі. Попереду ще 15 років роботи в ефірі. Вона сваритиметься з високопосадовцями і хитрістю вмовлятиме на інтерв’ю контрабандистів. Їй вдасться відзняти процес незаконного видобутку бурштину, у лісових хащах, де рушниць більше, ніж білок. Вона вдаватиме клієнтку пластичного хірурга, якого підозрюють у вбивстві пацієнтки. І добиратиме потрібних слів, щоб розповісти про фемінізм і ЛГБТ+ для мільйонів консервативних глядачів. Аж доки на світанку не пролунають перші вибухи російських ракет», — йдеться в анонсі видавництва.

Під час ефірів із бомбосховищ і зйомок під звуки повітряних тривог Емма вирішує розказати свою останню телевізійну історію.

«Не лише про психологію крадіжок російських мародерів, дитячі іграшки, нашпиговані вибухівкою та черги іноземних журналістів, які шукають кращий ракурс для фото замордованого тіла під час ексгумації, а й про приголомшливе почуття гумору українців, у яких війна забрала все, крім свободи та гідності», — зазначає «Лабораторія».

 

  • Журналістка Емма Антонюк писала колонки для сайту «Гендер в деталях», у 2021 році видавництво «Видавництво» на основі цих колонок випустило комікс «Фемінізм і місто».
  • Також Емма Антонюк разом із журналісткою Яною Брензей є авторками ютуб-каналу «Палає», де відповідають на запитання «Що не так із цим світом?», записують інтерв’ю з відомими людьми та ведуть свій книжковий клуб «Вовчиці».