//

Культова автобіографічна манґа «Мій лесбійський досвід самотности» виходить українською

Почати
//
2 хв на читанння

Видавництво «Видавництво» відкрило передзамовлення на манґу Наґати Кабі «Мій лесбійський досвід самотности».

Придбати книжку можна на сайті видавництва. У разі оформлення передзамовлення манґа коштуватиме 220 гривень (звичайна ціна — 260 гривень). Очікується, що комікси вийдуть друком у лютому.

«Це чесний і щирий погляд однієї молодої жінки на свою сексуальність, психічний стан і дорослішання у наші часи, зворушлива історія з виразним малюнком, який викликає і сміх, і сльози, зображає не лише пробудження сексуальности авторки, а й чимало інших особистих аспектів її життя, які зрезонують і вам», — говорять у видавництві.

Автобіографічна манґа-есей «Мій лесбійський досвід самотности» — завжди актуальний твір про пошуки себе з понад 4,8 мільйонами переглядів на pixiv — японській платформі для ілюстраторів і манґак. Твір перекладений 12 мовами і зажив культової популярности.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от видавництво «Видавництво» (@vydavnytstvo)


Манґа «Мій лесбійський досвід самотности» побачила світ улітку 2016-го, а вже наступного року здобула нагороду Crunchyroll Anime Award за найкращу манґу. Publishers Weekly та Amazon назвали її одним із кращих коміксів 2017-го, а Teen Vogue включив до свого списку мальописів «Найкращі квір-книжки для святкування Прайду 2017». У 2018 році нагороджена премією Гарві в категорії «Найкраща манґа».

Оглядач англомовного вебсайту, присвяченого анімеіндустрії, Нік Фріман назвав видання «однією з найпотужніших манґ, що я читав і все завдяки відвертості й щирості Наґати Кабі».