/

Netflix назвав дату показу документального фільму про Меган Маркл і принца Гаррі

Почати
/
2 хв на читанння

Документальний фільм про герцога і герцогиню Сассекських, принца Гаррі та Меган Маркл, розділять на дві частини і покажуть у грудні 2022 року.

Фільм складатиметься з шести епізодів — три серії покажуть 8 грудня, а іншу частину — 15 грудня, повідомляється на офіційній сторінці стримінгової платформи Netflix у Twitter.

У трейлері стрічки, що триває трохи довше за хвилину, показано, що британські ЗМІ підтримували пару, доки вони не одружилися. «А потім…», — каже Меган Маркл і клацає пальцями. «…все змінилося», — додає Гаррі.

«Я зрозуміла, що вони ніколи тебе не захистять», — говорить Меган, маючи на увазі, ймовірно, королівську родину.

«У сім’ї існує ієрархія. Ви знаєте, є витік, але є і насадження історій… Це брудна гра… Я був наляканий. Я не хотів, щоб історія повторилася… Ніхто не знає всієї правди. Ми знаємо всю правду», — заявив Гаррі.

Режисеркою фільму стала досвідчена документалістка Ліз Гарбус, відома за роботами «Привиди Абу-Грейба» (про тортури та жорстоке поводження з ув’язненими в іракській в’язниці), «Ферма: Ангола, США» (історії шести ув’язнених про їхні життя та виживання у найбільшій американської в’язниці суворого режиму Луїзіани), «З любов’ю, Мерилін» (про життя Мерилін Монро), «Що сталося, міс Симон?» (про життя популярної афроамериканської співачки Ніни Симон, яка стала активісткою руху за громадянські права), а також роботою над серіалом «Розповідь служниці».