//

Серіал «Венздей» побив рекорд з переглядів за тиждень на Netflix

Почати
//
1 хв на читання

На Netflix вийшов один із найочікуваніших проєктів року — комедійно-горорний серіал про надприродне «Венздей» (Wednesday) — і побив рекорд за переглядами.

За даними Netflix, за перший тиждень після прем’єри, що відбулася 23 листопада, серіал набрав колосальні 341,23 мільйона годин перегляду. Його подивилися вже понад 50 мільйонів користувачів платформи.

Зараз «Венздей» є рекордсменом за кількістю годин перегляду за тиждень серед усіх англомовних серіалів на Netflix. Серіал потрапив до десятки найкращих у всіх 93 країнах, які відстежує Netflix, і посідає перше місце у 83 із них.

На другому місці в рейтингу Netflix із переглядів за тиждень — серіал «1899» (87,9 мільйона годин), а на третьому — «Корона» (42,36 мільйона годин).

У загальному рейтингу рекордсменом досі є «Гра в кальмара» — 571,8 мільйона годин переглядів за тиждень.

До створення серіалу про дівчинку з сімейки Аддамс доклав руку відомий режисер Тім Бертон. Головну роль — розумної та саркастичної Венздей Аддамс — зіграла Дженна Ортега. Протягом серіалу вона буде розслідувати вбивства та знаходити нових друзів і ворогів в академії «Невермор». Матір Венздей — Мортішу Аддамс — зіграла Кетрін Зета-Джонс, а вчительку химерної школи Мерилін Торнхілл — Крістіна Річчі.

Дженна Ортега виклала на своїй сторінці в Instagram фото з прем’єри фільму в Лос-Анджелесі та подякувала всім за перегляд

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jenna Ortega (@jennaortega)

Фото: Netflix