Фотографії про війну в Україні потрапили до підбірки 100 найкращих за версією Time

від | 25.11.2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Американський журнал Time оприлюднив підбірку «100 найкращих фотографій 2022 року», до якої потрапили 22 фотографії про війну в Україні.

Авторами семи світлин з підбірки є українські фотографи: по дві з них зняли Євген Малолєтка та Максим Дондюк, решту — Єфрем Лукацький, Костянтин Ліберов та Сергій Нужненко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от TIME (@time)

Також до 100 найкращих потрапили фото з масових протестів в Ірані, які тривають після смерті 22-річної Махси Аміні після арешту поліцією, а також з протестів у Казахстані, де підвищення цін на пальне призвело до відставки уряду, одне з перших зображень космічного телескопа Джеймса Вебба NASA, що показує скупчення галактик SMACS 0723, світлини з імпровізованим меморіалом жертвам стрілянини у школі в місті Ювалде (штат Техас), початок Чемпіонату світу з футболу 2022 року у Катарі, наслідки супертайфуну Нору на Філіппінах та урагану Ян у США та низка інших подій.

Всі фото року за версією Time можна переглянути за посиланням.

  • В Україні вже дев’ятий місяць триває повномасштабне вторгнення рф. Одним зі своєрідних символів війни стало фото української вчительки хореографії з Чугуєва (Харківська область) Олени Курило. Забинтоване закривавлене обличчя 52-річної жінки облетіло перші шпальти багатьох західних видань після того, як російська армія 24 лютого обстріляла місто Чугуїв, влучивши ракетою у житловий будинок. Курило отримала серйозну травму очей і частково втратила зір. У березні українка разом із донькою виїхала до Польщі, де їй зробили вже три операції. Ще одна операція мала відбутися у Лондоні, і, ймовірно, зір вдасться відновити до 50%.

Фото: «Джордж Кебурія прощається зі своєю дружиною Маєю та дітьми, коли вони сідають у потяг до Львова на вокзалі в Одесі, 5 березня». Салван Джорджс —The Washington Post/Getty Images

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить