Жінки України отримали премію імені Джона Маккейна за лідерство у державній службі

від | 21.11.2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Усіх українок нагородили престижною премією імені американського сенатора Джона Маккейна за лідерство у державній службі.

Це відбулося 19 листопада під час щорічного Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі (Канада).

«Жінки України мимоволі стали героїнями зі сміливістю, честю і гідністю, які надихнули світ», — сказав Джек Маккейн, син покійного сенатора, під час церемонії вручення.

Нагороду від імені всіх українських жінок отримала перша леді України Олена Зеленська, яка розповіла, як зараз живуть українки, зокрема в окупації й полоні.

«Українські жінки щодня проживають безліч життів. І кожне з них містить трагедію війни, якої вони точно не хотіли. Проте мільйони наших жінок щодня роблять свідомий вибір: працювати, рятувати, жити — попри все», — наголосила Олена Зеленська.

Також у заході взяла участь Юлія «Тайра» Паєвська, відома парамедикиня, яка кілька місяців перебувала у російському полоні та стала уособленням сміливості українців.

Премію імені Джона Маккейна за лідерство в державній службі щорічно присуджують особистостям із будь-якої країни, що продемонстрували неабияке лідерство у боротьбі за справедливість. Сам сенатор Маккейн колись сказав: «Ми демонструємо власну силу, допомагаючи Україні».

Фото: Emma Guliani: Pexels

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...