Жінки України отримали премію імені Джона Маккейна за лідерство у державній службі

від | 21.11.2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Усіх українок нагородили престижною премією імені американського сенатора Джона Маккейна за лідерство у державній службі.

Це відбулося 19 листопада під час щорічного Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі (Канада).

«Жінки України мимоволі стали героїнями зі сміливістю, честю і гідністю, які надихнули світ», — сказав Джек Маккейн, син покійного сенатора, під час церемонії вручення.

Нагороду від імені всіх українських жінок отримала перша леді України Олена Зеленська, яка розповіла, як зараз живуть українки, зокрема в окупації й полоні.

«Українські жінки щодня проживають безліч життів. І кожне з них містить трагедію війни, якої вони точно не хотіли. Проте мільйони наших жінок щодня роблять свідомий вибір: працювати, рятувати, жити — попри все», — наголосила Олена Зеленська.

Також у заході взяла участь Юлія «Тайра» Паєвська, відома парамедикиня, яка кілька місяців перебувала у російському полоні та стала уособленням сміливості українців.

Премію імені Джона Маккейна за лідерство в державній службі щорічно присуджують особистостям із будь-якої країни, що продемонстрували неабияке лідерство у боротьбі за справедливість. Сам сенатор Маккейн колись сказав: «Ми демонструємо власну силу, допомагаючи Україні».

Фото: Emma Guliani: Pexels

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить