Сексуальне насильство під час служби: юристки розробили пам’ятку для українських жінок-військових

від | 08.11.2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» розробила пам’ятку для військовослужбовиць на випадок сексуального насильства під час військової служби.

Пам’ятка має дві версії — коротку та повну, — які можна завантажити на сайті Асоціації.

У пам’ятці пояснюється, що таке сексуальне насильство та які прояви може мати, що необхідно робити військовій у разі домагань та куди звертатися, а також які ризики можуть бути від повідомлення про насильство.

Юристки зауважили, що інформацію можна застосовувати й у разі сексуальних домагань чи зґвалтування з боку інших військових.

В Асоціації наголосили, що пам’ятка є загальною рекомендацією та не замінює обов’язкову індивідуальну юридичну консультацію адвоката/ки у кожному конкретному випадку.

Зокрема, юристки пропонують звертатися на безоплатну лінію правової допомоги «ЮрФем: підтримка» за номером +38068-145-55-90 (Telegram/Viber/Signal) або заповнивши форму на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить