Сексуальне насильство під час служби: юристки розробили пам’ятку для українських жінок-військових

від | 08.11.2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» розробила пам’ятку для військовослужбовиць на випадок сексуального насильства під час військової служби.

Пам’ятка має дві версії — коротку та повну, — які можна завантажити на сайті Асоціації.

У пам’ятці пояснюється, що таке сексуальне насильство та які прояви може мати, що необхідно робити військовій у разі домагань та куди звертатися, а також які ризики можуть бути від повідомлення про насильство.

Юристки зауважили, що інформацію можна застосовувати й у разі сексуальних домагань чи зґвалтування з боку інших військових.

В Асоціації наголосили, що пам’ятка є загальною рекомендацією та не замінює обов’язкову індивідуальну юридичну консультацію адвоката/ки у кожному конкретному випадку.

Зокрема, юристки пропонують звертатися на безоплатну лінію правової допомоги «ЮрФем: підтримка» за номером +38068-145-55-90 (Telegram/Viber/Signal) або заповнивши форму на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...