Гендиректор Yakaboo Іван Богдан звільнився через сексистський жарт

від | 29.09.2022 | Вісник сексизму, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Гендиректор онлайн-книгарні Yakaboo Іван Богдан звільнився через сексистський жарт під час дискусії «Українська книга: після війни, геть від москви».

 

Під час онлайн-дискусії він сказав: «Більше купують (книжок) жінки. Ну, як завжди, витрачають кошти, які заробляли чоловіки». Українці та українки почали обурюватися у соціальних мережах та закликати бойкотувати книгарні Yakaboo.

@bezkhvosta.books А ви вже бачили зашквар від Якабу? 🤡 #укрбукток #укрбукток🇺🇦 #укрбукток📚 #укрбуктокерки #якабу #yakaboo #іванбогдан ♬ som original – cah

Наступного дня, 29 вересня, Іван Богдан перепросив та заявив, що йде з посади СЕО: «Повірте, я дуже жалкую про вчорашній інцидент. Ніколи так не мислив та не маю жодних упереджень в гендерному питанні. Це важливий урок для мене. Я усвідомлюю всю відповідальність і розумію наслідки».

«Ми впевнені, Іван Богдан не мав на меті нікого образити, оскільки ніколи не мав упереджень в питаннях гендеру та завжди ставився до жінок з повагою. Але його висловлювання не сумісне з цінностями, культурою та поглядами, які сповідує наша Компанія, наші Акціонери, наша Команда. У зв’язку з цим ми ухвалили єдине можливе рішення. Іван Богдан відсторонений від управління компанією», – йдеться у заяві Yakaboo.

Тимчасово функції СЕО Yakaboo виконуватиме директорка з операційної діяльності Олена Безугла.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить