Українська зоозахисна організація UAnimals запустила проєкт для дітей

від | Сер 25, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Зоозахисна організація UAnimals запустила проєкт UAnimals Kids, що покликаний популяризувати гуманістичні цінності серед дітей, а також залучити українську малечу до порятунку життів тварин.

В рамках проєкту зоозахисники, психологи та педагоги навчатимуть дітей коректному спілкуванню та взаємодії з тваринами для того, щоб звірі стали друзями малечі, а не загрозою, чи навпаки – жертвою.

Випадки жорстокого поводження дітей із тваринами все частіше попадають у мережу. UAnimals звернули на це увагу, тому організація хоче допомогти батькам пояснити, що тварини — це живі істоти, які люблять, переживають, прив’язуються, бояться, і яким також буває боляче.

Іванна Давиденко – психологиня, практикуюча спеціалістка, членкиня робочої групи НПА «Зміна клімату та психологічне здоров’я» зазначає, що діти в процесі дорослішання проходять різні стадії розвитку. Гра — це основний спосіб розуміння дітьми того, що і як відбувається в світі. Проте потрібно розуміти, що ігри можуть бути жорстокими. Дослідницький інтерес може призвести до зламаної іграшки, а якщо діло стосується тварини — до летального кінця.

«Наша задача, як дорослих, проводити червоні лінії між тим, що дозволено в таких іграх, а що ні, і пояснювати це дітям. Пояснювати різницю між живими і неживими істотами. Пояснювати, що тварини, навіть маленькі, мають відчуття. Власне, виховувати емпатію», – зазначає Іванна.

На сторінках UAnimals Kids в Instagram і Facebook будуть різні рекомендації від дитячої психологині, розвивальні вправи, проєкти ілюстраторів і педагогів, а також ініціативи, що допоможуть разом із дитиною рятувати життя. Проєкт має на меті виховати свідоме покоління дітей та підлітків із гуманним ставленням до тварин.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!