Українська художниця Олеся Трофименко створила декорації для показу Dior

від | Лип 6, 2022 | Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Київська художниця Олеся Трофименко створила полотна з українським орнаментом для кутюрного показу осінньо-зимової колекції Dior, який відбувся у Парижі 4 липня.

Центром показу були не вишукані шовкові шифонові сукні з плісою чи хитромудро вишиті кремові вовняні пальта, а натомість фон – витвори мистецтва від підлоги до стелі, які прикрасили музей Родена в Парижі, серією радісного, невинного тлумачення дерева життя, усіяного квітами, фруктами та птахами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maria Grazia Chiuri (@mariagraziachiuri)

Дизайнерка та креативна директорка Dior Марії Грації К’юрі познайомилася з Олесею Трофименко цієї весни на виставці в Римі, у програмі, присвяченій сучасним українським художникам. Для цієї колекції від кутюр К’юрі дала Трофименко карт-бланш, і результат – ці масштабні настінні вироби – став відправною точкою для її показу.

 

«Для цього проєкту Олеся Трофименко працювала з темою пам’яті, яка відображена у традиційному народному мистецтві й фотографії. Дерево життя і букети квітів — це традиційно симетричні конструкції, що символізують жінку та продовження життя, а також щасливе майбутнє», — прокоментувала Марія Грація К’юрі роботу української художниці.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!