Благодійний день з Іреною Карпою у Києві. Програма події

від | Чер 30, 2022 | Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Барахолка від українських дизайнерів, терапевтивтичне письмо та барбекю — Ірена Карпа запрошує провести неділю, 3 липня, разом та зібрати кошти для ЗСУ. Подія відбудеться у київському Squat17B. Публікуємо програму івента.

13:00 Початок роботи барахолки українських дизайнерів
Свої вироби продаватимуть українські бренди та дизайнери. Окрім того, речі із особистих колекцій на продаж принесуть лідери думок: Ірена Карпа, програмна директорка Book Forum Lviv Софія Челяк, ведуча радіо НВ Алла Кошляк та інші яскраві українки. Єдине правило барахолки — усі речі виключно made in Ukraine.

15:00 Майстер-клас з терапевтичного письма від Ірени Карпи
«В такий час, коли в нас заходить суміш новин, переживань, страху втрати, невпевненість і травматичний досвід, важливо дати цій суміші вихід, щоб не вибухнути у бьорн аут і не злягти бездіяльним пляцко»,  — каже сама Ірена.  На своєму майстер-класі Ірена навчить кільком технікам, які допомагають письмом побороти вигорання та заспокоїти свої емоції. Вправи розроблені разом із психологинею Ларисою Волошиною.

17:00 Авторське барбекю на подвір’ї Сквоту
В меню: м’ясо на грилі, замариноване за особистим рецептом Ірени Карпи — авторка власноруч готуватите та пригощатиме на літньому майданчику сквоту! До основної страви будуть подані закуски та фірмовий напій події St Germain Spritz.

19:00 Open talk з Іреною Карпою, модерує ведуча Київ ФМ Анаід Агаджанова

Участь в події як для учасників барахолки, так і для відвідувачів є безкоштовною. На вході та протягом дня гостей заохочуватимуть задонатити на рахунки волонтерського центру «Зграя», який займається допомогою за чотирма напрямками: гуманітарна допомога постраждалим районам, допомога лікарням, допомога населенню, допомога підрозділам ЗСУ і ТРО.

Фото Kristina Hehedysh

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!