Борис Джонсон про Путіна: Якщо ви хочете знайти гарний приклад токсичної маскулінності, то це саме ця людина

від | Чер 29, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в інтерв’ю заявив, що Володимир Путін не напав би на  Україну, якби він був жінкою, і вважає, що війна є «ідеальним прикладом токсичної маскулінності». Джонсон закликав більше жінок займати владні позиції.

Джонсон сказав телеканалу ZDF: «Якби Путін був жінкою, я не думаю, що він розпочав би божевільну мачо-війну вторгнення та насильства. Якщо ви хочете ідеальний приклад токсичної маскулінності, то це саме ця людина і те, що він робить в Україні».

Джонсон додав, що Велика сімка досягла домовленості надати Україні всі необхідні засоби для стратегічного протистояння з Росією й забезпечення Києву максимально вигідної позиції в переговорах із Москвою, – пише НВ.

Фото NBC news

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!