Дайте нашим героям шанс бути героями не посмертно: У Києві відбулась акція з вимогою визволити військових Маріуполя

від | Тра 3, 2022 | Її історія, Війна в Україні

У вівторок, 3 травня, на Майдані Незалежності у Києві відбулась акція на підтримку евакуації військових з Азовсталі у Маріуполі. На акцію зібралось близько двох сотень людей – переважно дружини, сестри та матері військових, які або зараз заблоковані на Азовсталі, або загинули захищаючи Маріуполь.
Вони звертаються з вимогою до міжнародної спільноти звільнити військових через Азовське море. До керівництва ж нашої країни звертаються з проханням посприяти цьому. «Мені часто кажуть, що немає сенсу постійно говорити про це, але уявіть, якби там був хтось із ваших близьких, чи могли б ви просто сидіти склавши руки?» – каже сестра одного з військових, якій зараз поранений на Азовсталі.
«Даймо шанс нашим героям бути героями не посмертно, – говорить одна з організаторок акції. – Якщо треба буде їхати на обмін, ми поїдемо, якщо треба буде стати живим щитом, ми станемо. Я готова померти за свого чоловіка, як і він за мене».
Під час акції стало відомо, що російські війська пішли штурмом на Азовсталь. Тоді учасниці та учасники акції пішли до Офісу президента, дорогою скандуючи «Азовсталь» і «Save Маріуполь». Там до них вийшли представники Офісу і запевнили, що в курсі ситуації і намагаються зробити усе можливе.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!