«Світ без меж»: Osnovy випустили книжку про інклюзію

від | Лют 2, 2022 | Фемкульт, Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

Книжка описує стани інвалідності й асистивні засоби, якими люди користуються. Також видання пояснює, як розповідати дітям про правила толерантної мови, та формувати у них гідне ставлення до людської унікальності. 

Авторка видання Анастасія Степула – засновниця громадського об’єднання Happy Today, що займається просвітницькою діяльністю на тему аутизму. Ілюстрації створила Катерина Покладова. 

Книжка стане справжнім провідником у світ різноманіття для дітей і помічником для дорослих, які іноді ніяковіють від простих дитячих запитань. За словами авторки, книжка написана так, щоб діалог дитини з дорослим був на рівних. «Дуже важливо поважати запитання дітей, які виникатимуть чи не на кожному етапі прочитання книжки. Вони можуть здаватися дивними, наївними. Але на них потрібно відповідати, постійно спрямовуючи дитину до емпатії. Пояснювати, весь час тримаючи в голові вектор на рівність – ми всі рівні і поважливе ставлення до кожного є єдиним можливим», — розповіла Анастасія Степула. 

Видання «Світ без меж» призначене для дітей молодшого шкільного віку. Примірники вже поширені серед 20 тисяч шкіл у всій Україні.

Свій особистий примірник кожен може завантажити за посиланням.

 

 

 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!