«Вільні від страху – вільні від насильства». Акція за ратифікацію Стамбульської конвенції

від | Лис 30, 2021 | Новини, Фемінізм

Час читання: ( Кількість слів: )

У вівторок, 30 жовтня, біля офісу Президента Україні кілька сотень жінок вийшли на акцію «Відчинимо правду про насильство» з закликом ратифікувати Стамбульську конвенцію.
Іще 5 червня 2020 року Володимир Зеленський обіцяв винести у Раду законопроєкт про ратифікацію конвенції, проте нічого в цьому напрямку досі не зробив.
«Ми розуміємо, що без волі президента Стамбульську конвенцію не ратифікують, тому ми прийшли нагадати йому про обіцянку», – каже одна зі спікерок акції. Учасниці мітингу скандували «Де стамбулка» та «Вільні від страху – вільні від насильства».  На акцію з‘їхалися жінки з різних міст України.
Закінчили акцію невеликим перформансом: біля входу на Банкову встановили п‘ять дверей, за кожними з яких були зображення з домашнім насильством. В знак солідарності та боротьби учасниці акції лишили га дверях червоною фарбою відбитки своїх рук.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!