«Вільні від страху – вільні від насильства». Акція за ратифікацію Стамбульської конвенції

від | 30.11.2021 | Новини, Фемінізм

Час читання: ( Кількість слів: )
У вівторок, 30 жовтня, біля офісу Президента Україні кілька сотень жінок вийшли на акцію «Відчинимо правду про насильство» з закликом ратифікувати Стамбульську конвенцію.
Іще 5 червня 2020 року Володимир Зеленський обіцяв винести у Раду законопроєкт про ратифікацію конвенції, проте нічого в цьому напрямку досі не зробив.
«Ми розуміємо, що без волі президента Стамбульську конвенцію не ратифікують, тому ми прийшли нагадати йому про обіцянку», – каже одна зі спікерок акції. Учасниці мітингу скандували «Де стамбулка» та «Вільні від страху – вільні від насильства».  На акцію з‘їхалися жінки з різних міст України.
Закінчили акцію невеликим перформансом: біля входу на Банкову встановили п‘ять дверей, за кожними з яких були зображення з домашнім насильством. В знак солідарності та боротьби учасниці акції лишили га дверях червоною фарбою відбитки своїх рук.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...