She Makes Music. Міжнародна програма для музиканток, саунд-продюсерок та менеджерок

від | Вер 23, 2021 | Фемкульт

She Makes Music – це онлайн програма для жінок саунд-продюсерок, музиканток та менеджерок України та Англії, що відбудеться з 11 жовтня до 13 листопада. Подати заявку можна до 30 вересня.

Організаторки наголошують, що незважаючи на те, що в Україні велика кількість жінок навчається на музичних спеціальностях, у професійному музичному середовищі їхня значно менше, ніж чоловіків. Через низьку кількість жінок у музичній індустрії виникають стереотипи, які створюють несприятливе середовище для жінок, які прагнуть побудувати музичну кар’єру. Програма She Makes Music допоможе жінкам створити свою спільноту та отримати нові знання та мотивацію для продовження свого шляху.

Критерії відбору учасниць She Makes Music

У проєкті можуть взяти участь музикантки, саунд-продюсерки та менеджерки від 18 років, що мають рівень розмовної англійської достатній для спілкування з британськими колегами. Ми надаємо перевагу апліканткам, що на даний момент не проживають в Києві та зацікавлені у міжнародних колабораціях та здобутті професійних контактів у Британії.

Про навчальну програму

Навчальна програма ділиться на декілька частини: практична, теоретична та відкриті вебінари. Під час практичної частини учасниці будуть розділені на шість груп по п’ять людей і створять музичні композиції разом з музичними менторками.

Під час теоретичної частини учасниці матимуть змогу пройти курс тем з менеджменту та маркетингу, що допоможуть їм у розвитку власної музичної кар’єри. Також до навчальної програми входять два відкритих вебінари, що розкриють теми гендеру у музиці та авторських відрахувань та залучать до дискусії представників та представниць британської та української музичної індустрії.

Дедлайн подачі заявки на участь: 30 вересня
Результати відбору: 7 жовтня
Сайт та аплікаційна форма

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!