#МиБудемоГолосніше. Кампанія проти гомофобії та злочинів на ґрунті ненависті

від | Вер 8, 2021 | Новини

#МиБудемоГолосніше – це кампанія протидії злочинам на ґрунті ненависті, які можуть бути скоєні за ознаками раси, статі, релігії, гендерної ідентичності чи сексуальної орієнтації. Кампанія стартувала у рамках ХарківПрайд-2021. Вона складається з трьох основних активностей – відеоролику, візуальної реклами та краудфандингової кампанії #hateforgood.

Двохвилинне відео, створене за участі лесбійок, геїв, транс та квір-персон та союзниць руху, показує, що мова ворожнечі – це не просто абстрактні слова, це – про конкретних людей, їхні реальні переживання та життя.

Вперше на вулицях Харкова з’явилася соціальна реклама на підтримку ЛГБТ+. На постерах зображені представниці та представники ЛГБТ+ спільноти із важливими для ХарківПрайду гаслами.
Інформаційна кампанія #МиБудемоГолосніше створена командою ГО «Сфера» у партнерстві з креативним та стратегічним агентством Arriba! за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!