Як відбувся Марш жінок у Києві

від | Бер 8, 2021 | Новини, Фемінізм

У Києві провели щорічний Марш за права жінок. Тема цьогорічного маршу «У пандемії жіноче обличчя», оскільки саме жінки найбільше потерпають від її наслідків. Основна вимога маршу лишилась незмінною – ратифікація Стамбульської конвенції.

На Михайлівській площі зібралося близько п‘яти тисяч учасниць і учасників маршу, більшість із них – із плакатами. Звідти колона вирушила через майдан Незалежності та Європейську площу до Поштової площі. Колона йшла, скандуючи «Квіти клумбам – жінкам права», «Моє тіло – моє діло» та «Не гальмуй, ратифікуй».

Традиційно марш відбувався в оточенні кордонів поліції. Адже поруч на Михайлівській площі зібралися представники «Традиції і порядку», які виступають проти Стамбульської конвенції.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!