Кому дзвонити, коли ґвалтує поліція?

від | Чер 5, 2020 | Новини

У п’ятницю, 5 червня, з самого ранку під Верховною Радою зібралися кілька сотень людей з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Підписи за його відставку збирали деякі народні депутати.

Останнім приводом до вимог відставки Авакова стало зґвалтування поліцейськими жінки в Кагарлику.
На акцію під Радою вийшли багато жінок з плакатами «Кому дзвонити, коли ґвалтує поліція» та «Як мені почувати себе тут в безпеці».
Деякі, з якими ми поспілкувалися, ніколи раніше не брали участь у подібних акціях, проте зґвалтування в Кагарлику стало для них останньою краплею.Активісти привезли на акцію під Верховною Радою так званий пам’ятник поліцейській реформі – міліцейський «бобік».
Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!