Noodle из Gorrilaz собрала "женский" плейлист

від | Січ 4, 2017 | Слухати

В преддверии нового загадочного альбома от Gorrilaz, каждый из участников мультипликационной группы собирает плейлисты из композиций, которые вдохновляют их. Пришла очередь гитаристки Noodle – она подобрала двенадцать композиций, среди которых Grimes, Fatima Al Quadiri, Abra, Empress Of, а также Mica Levi.

В своем твиттере Noodle написала:

Во время поиска нового звучания и вдохновения, я нашла этих крутых женщин, настоящих новаторов в написании и создании МУЗЫКИ. Они вдохновили меня и, надеюсь, вдохновят и вас.

Полный список композиций получасового микса:

Narrated by Delia Derbyshire and Evelyn Glennie
Mystere De Voix Bulgares (Bulgarian Women’s Choir) – “Kaval Sviri”
Anna Meredith – “Nautilus”
Lully – “Slow D’s”
Grimes – “Realiti”
Kali Uchi – “Ridin Around”
Fatima Al Quadiri – “Szechuan”
Empress Of – “Woman is a Word”
Haitus Kaiyote – “Molasses”
Laurie Anderson – “O Superman”
ABRA – “Vegas”
Mica Levi & Oliver Coates – “Barok Main”
Delia Derbyshire – “Doctor Who”

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!