Міст із сірників у новому кліпі Христини Соловій

від | Гру 1, 2016 | Дивитися, Слухати

Сьогодні співачка Христина Соловій презентує новий відеокліп на авторську пісню «Хто, як не ти?», що стала першим синглом майбутнього альбому.

cover-single

Продюсерська команда залишається незмінною, – втілювати музичні ідеї молодій музикантці надалі допомагають її продюсер Святослав Вакарчук та саундпродюсер Мілош Єліч.

«Після того, як я написала свою першу пісню «Тримай», в мене з’явилося стільки музичних ідей, що я ледь встигала їх записувати.  Наснаги додавав успіх  дебютного альбому. Тоді я відчула, що моя творчість цікава людям. Разом зі Святославом прийняли рішення про запис альбому вже авторських пісень. У першу чергу до команди ввійшов  саундпродюсер першого альбому – Мілош Єліч. Мені здається, він особливо тонко відчуває мої пісні і розуміє, як влучно аранжувати мелодію, щоб вона запала в душу. «Хто, як не ти?» написана два роки тому і є однією з перших моїх пісень. Безмежно щаслива, що можу сьогодні  презентувати її своїм слухачам», – розповідає Христина.

soloviy-reportazh-1-den-18-of-48

«Пісня «Хто, як не ти?» для мене є логічним продовження альбому «Жива вода». Проте у процесі запису ми усвідомили, що це вже нова Христина Соловій, про яку прихильники з задоволенням дізнаються в її нових роботах.  Маю за честь долучитися до прекрасної музики молодої співачки та допомагати з її становленням», – говорить саундпродюсер Мілош Єліч. 

6Режисером кліпу став молодий київський кліпмейкер Андрій Бояр (продакшн Moustache Cinema), який отримав авторитет завдяки співпраці з Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Brunettes Shoot Blondes, 5 Vymir. «В основі пісні лежать драматичні стосунки двох закоханих людей. Намагався помістити Христину у такий часопростір, де все навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле – тісно переплітаються. У цьому світі співачка намагається знайти свого героя, і зрозуміти – чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Його спеціально побудували з сірників, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню – маленький спалах, з якого може розгорітися велика пожежа», – розповідає режисер кліпу Андрій Бояр.

soloviy-reportazh-2-den-3-of-63


Міст створював львівський майстер – Іван Борисяк. Це зайняло близько двох тижнів та вимагало 25 000 сірників (624 коробки). Розміри сягали 220 сантиметрів в довжину й 90 см у висоту. 


_mg_8056

У лютому 2017 року Христина вирушає в першу частину всеукраїнського туру «Жива Вода».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!