Where Is The Love? Black Eyed Peas собрали звезд в социальном клипе

від | Вер 3, 2016 | Слухати

Помните, как мы дружно подпевали на школьных дискотеках мелодичной Where Is The Love? Мало кто знал, что песня была социальным гимном к американскому обществу после атак 11 сентября.

В 2016-м Black Eyed Peas решили вернуть старую песню с более глобальным посылом, затрагивая вопросы расовой ненависти, терроризма и насилия. К ним присоединились Джастин Тимберлейк (кстати, он был соавтором оригинальной песни в 2003-м), Кайли Дженнер, Джейден Смит, Николь Шерзингер, A$AP Rocky, Джесси Джей, Ашер, Снуп Дог, Джейми Фокс и многие другие.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!