Placeholder Photo
/

Open Store – новий магазин українських брендів у центрі Львова

Почати
/
1 хв на читання

У центрі Львова відкрився новий магазин Open Store українських брендів. Він розташувався в старовинній будівлі на вулиці Федорова 8, навпроти Домініканського собору. Чотирьохметрова стеля, дерев’яні балки, реконструйована колона поєдналися тут із сучасним дизайном.

«Ми вбачаємо ідеальну константу гарного смаку у поєднанні якісного базового одягу та ексклюзивних авангардних речей, що захоплюють своїм експериментальним кроєм і складністю конструкцій. Ми підбираємо одяг з оригінальним дизайном, який підкреслить характер та творчу натуру наших клієнтів», – розповідає співзасновниця Open Store та засновниця бренду Balcony Garment Катерина Бойко.

В асортименті магазину представлений жіночий та чоловічий одяг, взуття та аксесуари. Окрім простого та функціонального одягу в концепт-сторі є речі з неординарними та цікавими дизайнерськими рішеннями. Для поціновувачів преміум лінійки пропонують ексклюзивні, але доступні моделі.

Open Store об‘єднав бренди зі всієї України: класичні джинси від Minnim із Запоріжжя, кежуал від Chereshnivska та Owlsome, дощовики від рівненського S-cape, сучасні вишиванки Etnodim, парфумерія від одеського Datura Parfums, авангардні сукні Celestial Body, Finch Wear, і ресайклінг сорочки від Ясі Хоменко. Та головні в асортименті – перебивні, як у дитинстві, тату з авторськими ілюстраціями молодих артистів від Coper Tattoo.

Магазин розташований в туристичному місці, тому в ньому можна прихопити на згадку нетривіальні подарунки та сувеніри. Музика в Open Store лунає лише з вінілу і переносить покупців на кількадесят років у минуле. А на згадку, в магазині радять зробити миттєве фото на касетний фотоапарат Fujifilm Instax.

 
Контакти магазину:
м. Львів, вул. Федорова, 8
openstorelviv@gmail.com
+380638968396