Open Store – новий магазин українських брендів у центрі Львова

від | Сер 30, 2016 | FITTING ROOM, Новини

У центрі Львова відкрився новий магазин Open Store українських брендів. Він розташувався в старовинній будівлі на вулиці Федорова 8, навпроти Домініканського собору. Чотирьохметрова стеля, дерев’яні балки, реконструйована колона поєдналися тут із сучасним дизайном.

!!046A9823

«Ми вбачаємо ідеальну константу гарного смаку у поєднанні якісного базового одягу та ексклюзивних авангардних речей, що захоплюють своїм експериментальним кроєм і складністю конструкцій. Ми підбираємо одяг з оригінальним дизайном, який підкреслить характер та творчу натуру наших клієнтів», – розповідає співзасновниця Open Store та засновниця бренду Balcony Garment Катерина Бойко.

!046A9643

В асортименті магазину представлений жіночий та чоловічий одяг, взуття та аксесуари. Окрім простого та функціонального одягу в концепт-сторі є речі з неординарними та цікавими дизайнерськими рішеннями. Для поціновувачів преміум лінійки пропонують ексклюзивні, але доступні моделі.

!!046A9698

Open Store об‘єднав бренди зі всієї України: класичні джинси від Minnim із Запоріжжя, кежуал від Chereshnivska та Owlsome, дощовики від рівненського S-cape, сучасні вишиванки Etnodim, парфумерія від одеського Datura Parfums, авангардні сукні Celestial Body, Finch Wear, і ресайклінг сорочки від Ясі Хоменко. Та головні в асортименті – перебивні, як у дитинстві, тату з авторськими ілюстраціями молодих артистів від Coper Tattoo.

!!046A9767

Магазин розташований в туристичному місці, тому в ньому можна прихопити на згадку нетривіальні подарунки та сувеніри. Музика в Open Store лунає лише з вінілу і переносить покупців на кількадесят років у минуле. А на згадку, в магазині радять зробити миттєве фото на касетний фотоапарат Fujifilm Instax.

!!046A9676

 
Контакти магазину:
м. Львів, вул. Федорова, 8
openstorelviv@gmail.com
+380638968396

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!