Тихий боди-позитив от Nike

від | Лип 16, 2016 | Фемінізм

В официальном инстаграме гиганта Nike впервые появилась модель не размера S. Палома Елессер из Нью-Йорка продемонстрировала один из новых спортивных бра от атлетического бренда.

Важно, что в подписи к посту не было упоминания размера модели или намека на plus-size. Компания продвигает идею, что спорт и активный образ жизни интересен женщинам всех размеров и форм. Это подтверждают сотни одобрительных комментариев под фотографией.

Несмотря на эту кампанию, размерная сетка Nike все еще заканчивается на размере E (что на самом деле соответсвует DD) иногда оставляя потенциальных покупательниц ни з чем. Но мы верим, что маркетологи бренда скоро исправят такую оплошность. Давайте Nike, джаст ду ит.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!