Принц Уильям на обложке ЛГБТ издания

від | Чер 15, 2016 | Новини

Принц Уильям стал первым членом королевской семьи, который снялся для обложки издания Attitude. Как и его мать, принцесса Диана, Уильям является активистом кампаний по борьбе с ВИЧ/СПИДом и союзников ЛГБТ сообщества.

Принц-Уильям-The-Devochki

Он дал большое интервью, в котором акцентировал внимание на опасных и разрушающих последствиях гомо-, би- и трансфобии. «Никто не должен испытывать издевательств и унижений, основанных на сексуальной ориентации или любому другому признаку», – подчеркнул принц Уильям.

За 22 года существования журнала, на обложках Attitude появлялись и другие известные гетеросексуалы – Девид Бекхем, Дэниел Редклифф, Хит Леджер и даже бывший премьер-министр Тони Блер.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!