Пиар всему голова: как сделать свой бренд желанным?

від | Тра 27, 2016 | Кар'єра

11 июня состоится новая лекция от DIVOCHE.MEDIA PRO «Пиар всему голова: как сделать свой бренд желанным», посвященная продвижению бренда и работе со СМИ. Проведет ее Алина Еловенкова, PR-директор MustHave – одного из самых известных украинских брендов женской одежды.

18516_10206471015477140_4091834171838205280_n

Алина поделится секретами продвижения MustHave и ответит на самые популярные вопросы, волнующие владельцев собственных брендов:

– Как работать с прессой и блогерами, чтобы о вашем бренде писали все и с удовольствием?

– Какие площадки выбирать для пиара своего продукта?

– Как найти общий язык со всеми и выстроить единую концепцию бренда?

Стоимость 250 грн.

Для участников каталога: 200.

Оплатить

Встречаемся 11 июня в 11:00 в Счастье HUB (Паньковская, 14).

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...