Netflix стартовал в Украине. Но без Крыма

від | Січ 6, 2016 | Дивитися, Серіали

Телеканал Netflix начинает вещание почти во всех частях мира, кроме Крыма, Северной Кореи и Сирии из-за санкций.  Канал также пока не видит возможности для вещания в Китае.

8s2chzxz4D8

«Сегодня вы стали свидетелями рождения новой глобальной телевизионной сети в интернете, – сказал основатель Netflix Рид Хэйстингс во время выступления в Лас-Вегасе 6 января.-  Зрители всего мира от Сингапура до Санкт-Петербурга, от Сан-Франциско до Сан-Паулу будут смотреть ТВ-шоу одновременно – больше не нужно ждать. С помощью интернета мы вручаем власть в руки потребителей. Мы будем слушать и будем учиться, постепенно добавляя больше языков, больше контента и больше возможностей для зрителей».

Netflix now streaming worldwideStorytelling is global… and now, so are we. Hello world!
Опубликовано Netflix 6 января 2016 г.

Подключится к  Netflix можно уже сейчас – пробный месяц бесплатно.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...