«Жінки зі сталі»

«Жінки зі сталі»

«Жінки зі сталі»

Підтримка родичок військових

ГО «Рада дружин та матерів захисників України “Жінки зі сталі”» була створена дружинами, матерями, сестрами захисників України, які опинилися в полоні, зникли безвісти або загинули. Стратегічна мета організації — не дати світові забути про героїв, повернути їх живими, а загиблих поховати належним чином.

«Це міцна та дружня спільнота, де кожний її представник матиме підтримку та впевненість у тому, що він не самотній і йому є на кого розраховувати в цей страшний для нас усіх час. Оскільки тільки згуртувавшись, ми зможемо впливати на процеси, які допоможуть повернути усіх наших Героїв!» — говорять засновниці.

Хто може звернутися

Родичі та родички, друзі та подруги військовополонених, зниклих безвісти та загиблих героїв, а також самі військові, волонтери, яких вже обміняли. Громадська організація відкрита для партнерів щодо співпраці та допомоги постраждалим від війни.

Офіс громадської організації працює за адресою: місто Київ, вулиця Антоновича, 39, у приміщенні хабу «ЯМаріуполь». Час роботи: понеділок — п’ятниця з 10.00 до 18.00, контактний телефон: +38(067)854–77–43.

Безплатна юридична консультація від досвідченого адвоката, фахівця з кримінального права і процесу за телефоном +38(067)854–77–47 (прийом дзвінків: понеділок — п’ятниця з 12.00 до 15.00)

Звернення можна надсилати на email: zhinkyzistali@gmail.com.

Основні напрями роботи

Налагодження та впорядкування алгоритму дій для звернень родичів у державні та гуманітарні структури, надання безплатної юридичної, психологічної та соціальної допомоги. Комунікація з представниками органів влади, міжнародними організаціями, українськими та закордонними ЗМІ. Проведення брифінгів в Україні та за кордоном для привернення уваги суспільства до теми полонених, зокрема два брифінги у Стамбулі у травні 2022 року.

Основні проєкти:

Проєкт «Сто листів до світу» — звернення до іноземної спільноти та організацій із захисту прав людини у багатьох країнах світу з метою привернути увагу суспільства на порушення російською стороною Женевської конвенції щодо поводження з полоненими українськими бійцями.

Акції «Життя за Україну» за участю родичів військових відбулися 18 червня та 2 липня на Майдані Незалежності в Києві, і вони будуть продовжуватися.

Організація влаштовує благодійні спортивні заходи, зокрема змагання на честь захисників України «Сталь за сталь», щоби привернути увагу до проблеми наших полонених та передати зібрані кошти на потреби ЗСУ, антистресові події для дітей та їхніх матерів, а також зустрічі, семінари та лекції для жінок, щоб познайомити родичок полонених, зниклих безвісти та загиблих.

Як підтримати організацію:

Стежити за ініціативами організації, давати їм більшого розголосу.
«Жінки зі сталі»

Підтримати та дізнатися більше: