Inspiration Family

Допомога дорослим онкопацієнтам

Inspiration Family — благодійний фонд підтримки дорослих пацієнтів, заснований у вересні 2020 року жінками, які живуть з історією раку: Анною Узловою, Мілою Реутовою, Інесою Матюшенко, Дариною Брикайло та Юлією Балан.

Місія фонду — створити пацієнт-орієнтовану систему надання онкологічної допомоги в Україні, об’єднавши зусилля держави, лікарів, пацієнтів і громадського сектора.

Inspiration Family у воєнний час

  • Представляє Україну на міжнародному рівні та розповідає міжнародній онкоспільноті про ситуацію з лікуванням раку під час війни;
  • Збирає інформацію від закордонних клінік та координує пацієнтів для виїзду на продовження лікування, а також співпрацює із МОЗ по медичній евакуації;
  • Подає запити для надання гуманітарної допомоги;
  • Збирає та надає актуальну інформацію щодо роботи онкоцентрів в Україні та переліку послуг, що вони надають;
  • Надає інформацію щодо надходження гуманітарної допомоги лікарських засобів в конкретні онкоцентри України;
  • Фонд створив Telegram-канал для швидкого та зручного обміну інформацією, щодо лікування раку в період війни. Інформація постійно оновлюється.

Можна дізнатися:

  • Список лікарів і лікарок, готових консультувати безоплатно онлайн, телефони для звернень
  • Контакти онкопсихологів
  • Графік роботи онкоцентрів по всій території України
  • Інформацію про можливість лікування за кордоном, список клінік, які приймають онкопацієнтів.

Також відповіді на будь-які запитання можна отримати в групі інформаційної та емоційної підтримки дорослих онкопацієнтів, де є лікарі, психологи, пацієнти, які готові поділитися досвідом: «Група Inspiration family. Все про рак».

Основні напрями діяльності фонду у мирний час

Системні зміни у сфері дорослої онкології, інформаційна й емоційна підтримка дорослих онкопацієнтів та канцеросвіта.

Як допомагає:

Під час війни Inspiration Family змінили свою діяльність на 70% і почали працювати у форматі координаційного штабу в роботу якого входить:

Координація та консультування онкопацієнтів, які лікуються в Україні (надання інформації щодо послуг, які держава оплачує пацієнтам, які препарати закуповуються державним коштом та як перевірити їхню наявність у лікарні, які онкоцентри працюють).

Медична евакуація для онкопацієнтів, які не можуть продовжувати лікування в Україні

Пошук та надання гуманітарної допомоги онкоцентрам

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

Як допомогти:

Підтримати будь-якою зручною сумою на сайті фонду , стати волонтером для написання текстів, або нам завжди потрібні фотографи для історій онкопацієнтів. Одна із задач фонду зробити онкопацієнтів видимими. Наприклад, можна підтримати марафон історій до Дня людей з історією раку та під хештегом #Needhelptoo написати про проблему, свій досвід, шлях своїх знайомих тощо. Щоб показати, що у онкопацієнтів дві війни.

Реалізовані проєкти фонду:

Щорічний головний захід для онкоспільноти «Форум Онкопацієнтів», проведення найбільшого в Європі благодійного пробігу Race for the Cure в Україні.

За ініціативи БФ Inspiration Family та підтримки Громадської спілки «ОНКО УКРАЇНИ» було затверджено проєкт указу президента щодо впровадження Дня людей з історією раку, який відзначають у всьому світі понад 30 років у першу неділю червня.

Більше 1200 звернень онкопацієнтів в фонд – соціальні мережі, група, приватні повідомлення засновницям фонду.

Більше 80 пацієнтам переклали документи на англійську мову волонтери -перекладачі, а це близько 234 сторінок медичного тексту.

Лікарі, які співпрацюють з фондом проконсультували більше 30 пацієнтів, які не мали зв’язку із своїм лікарем.

28 пацієнтів разом з фондом Netherlands for Ukraine отримують зараз лікування в Нідерландах.

Разом з Youth Cancer Europe допомоли більше 100 онкопацієнтам знайти лікування у 16 країнах Європи знайшли більше пацієнтів, які не мали доступу до продовження лікування в Україні.