Про сайт

Проєкт DIVOCHE.MEDIA створений жінками для жінок.

У 2013 році декілька дівчат вирішили змінити медіаландшафт в Україні. На той час в українському жіночому просторі не було ресурсу, який зображав би життя звичайних дівчат та жінок з їхніми проблемами, турботами, інтересами та прагненнями. Тому ми заснували блог, який за вісім років існування змінювався та зростав разом з українським жіноцтвом. У нас ніколи не було інвесторів або важелів впливу на редакційну політику й позицію – ми залишаємося незалежним українським жіночим проєктом.

На кожному етапі розвитку проєкту ми прагнули створити безпечне середовище для наших читачок та надати можливість висловитися різним жінкам, розповісти про їхній досвід. 

У 2021 році ми знову змінюємося і стаємо незалежним українським жіночим онлайн-журналом. Наш фокус незмінний – це досвід, досягнення жінок та їхні проєкти у бізнесі, культурі, благодійності та соціальній сфері. 

Наші пріоритети – щирість, важливість та актуальність контенту. Основою журналу залишається рубрика «Дівчина говорить», де розміщено те, що завжди було найбільшою силою DIVOCHE.MEDIA, – особисті колонки. Це пряма мова від авторок та читачок; ті події та теми в їхньому житті, про які вони не ризикнуть розповідати та ділитися де-небудь ще. 

Уже п’ять років поспіль ми щомісяця публікуємо дайджест «Вісник сексизму» та розповідаємо про фемінізм і гендерну рівність в Україні та світі. У новому форматі ми продовжимо та розширимо цю тему.

На сайті з’явилася нова рубрика – «Фемкульт» про жінок у культурі, про проєкти, створені жінками, та про різноманітні, іноді незвичайні, феміністичні ініціативи. Важливе місце в нашому журналі посідає «Жіноча бібліотека» з уривками з важливих для жіноцтва книжок, які виходять в Україні.    

Ми також хочемо підтримати жіноцтво не лише словом, тому розповідатимемо про громадські організації та фонди, які допомагають жінкам в Україні. Окрім цього, працюємо над новим напрямом, присвяченим фізичному та ментальному здоров’ю жінок. 

DIVOCHE.MEDIA залишаються незалежним виданням. Підтримувати роботу ресурсу допомагають рекламні інтеграції – ми завжди раді створювати крутий контент для брендів, який буде цікавий нашій аудиторії.

Окрім цього, ми пропонуємо вам підтримати нас, переказавши будь-яку суму одноразово або оформити підписку на ту суму, яка буде для вас зручною.

Якщо ви хочете розмістити в нас рекламу – до вашої уваги кіт та прайс.

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/thedevochki

https://www.instagram.com/thedevochki

https://telegram.me/thedevochki

З усіх питань пишіть на thedevochki@gmail.com

Медіа-кіт для партнерів

Розміщення реклами

Команда DIVOCHE.MEDIA

Оксана Павленко

Оксана Павленко

головна редакторка

Леся Мазанік

Леся Мазанік

ілюстраторка та авторка

Катерина Кадакова

Катерина Кадакова

літредакторка

Олена Алчанова

Олена Алчанова

колумнистка

Стелла Мельниченко

Стелла Мельниченко

фотографка