Сьома перемога поспіль: Ярослава Магучіх виборола «золото» Континентального туру в Загребі

25.06.2026
154 переглядів
1 хв на читання
Ярослава Магучіх виграла турнір у Загребі

Українська стрибунка у висоту, олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх стала переможницею етапу Континентального туру в Загребі (Boris Hanžeković memorijal).

Українка стартувала з позначки 1,90 метра, потім підкорила висоту 1,95 метра, ставши єдиною з учасниць, хто зробив це з першої спроби. Після цього Магучіх із третьої спроби здолала планку на 1,97 метра.

Її найближча суперниця, бронзова медалістка чемпіонату світу 2025 року, сербка Ангеліна Топич пропустила цю висоту, а планку на 1,99 метра підкорити не змогла. Тож «золото» здобула Магучіх.

Третє місце на змаганнях посіла бронзова призерка Олімпіади-2024, австралійка Елеанор Паттерсон.

Вже у статусі переможниці Магучіх замовила висоту 2,01 м, але цього разу всі три спроби виявилися невдалими.

Ще одна українка — Ірина Геращенко — посіла дев’яте місце (1,85 метра).

Для Магучіх це сьома поспіль перемога у сезоні 2026 року.

 

Фото: Boris Hanžeković memorijal: Instagram