Анджеліна Джолі запускає zero waste бренд Atelier Jolie

Почати
1 хв на читання

Відома голлівудська акторка, режисерка, посолка доброї волі ООН Анджеліна Джолі запускає власний бренд одягу Atelier Jolie.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

«Сьогодні я починаю щось нове — колектив, де кожен може творити. Atelier Jolie — це місце, де творчі люди можуть співпрацювати з досвідченою та різноманітною сім’єю кравців-експертів, розкрійників і майстрів з усього світу», — написала Джолі.

За словами акторки, бренд використовуватиме лише залишки тканин, якісний вінтажний матеріал і дедсток (нерозпродані партії товарів).

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Atelier Jolie (@atelierjolieofficial)

«Ви зможете відремонтувати або переробити предмети зі своєї шафи, які хочете відродити, вдосконалюючи форму, вдихаючи нове життя в те, що можна було викинути, і створюючи якісний одяг з особистим сенсом», — додала вона.

Джолі наголосила, що до команди бренда увійдуть майстри різних національностей та соціально-економічного походження, зокрема біженці та люди з інших «недооцінених груп».

«Працюючи з майстрами та творцями з усього світу, ми сподіваємось допомогти поділитися багатством їхньої культурної спадщини та підтримати розвиток їхнього власного бізнесу», — зауважила засновниця Atelier Jolie.

Попередньо, запуск бренда заплановано на осінь 2023 року.

Фото: скриншот із відео