/

«Королева Шарлотта. Історія Бріджертонів»: Netflix випустив відеопорадник щодо інтимних сцен для тих, хто дивиться серіал із батьками

Почати
/
2 хв на читанння

Netflix опублікував підбірку кадрів ключових інтимних сцен серіалу-приквелу «Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів», що розповідає історію шлюбу королеви Шарлотти (Індія Амартейфіо) з англійським королем Георгом III (Корі Мілкріст). Прем’єра серіалу відбулася 4 травня.

Відеоролик стримінгова платформа опублікувала на своїй сторінці в Twitter, вказавши час та в яких епізодах ці сцени показують у серіалі.

«Короткий посібник щодо сцен “Королеви Шарлотти”, які варто пропустити, якщо ви дивитеся з батьками», — вказано в підписі до відео.

https://twitter.com/netflix/status/1655980952328491009

 

Зокрема, у підбірці є інтимна сцена за участю прислужників королеви та короля Брімслі (Сем Клеммет) і Рейнольдса (Фредді Денніс). І це перша сцена гей-кохання у франшизі.

Наприкінці другого епізоду у королівської пари відбувається перший секс. Адже в першу шлюбну ніч Георг не прийшов до Шарлотти, а дивився в обсерваторії на зірки. Їхні стосунки складні, і, оскільки з першого разу королеві не вдалося завагітніти, вони домовляються займатися сексом, щоб спробувати народити спадкоємця, у парні дні. Найбільше спроб королівська пара робить у третьому епізоді.

Насправді у серіалі набагато більше інтимних сцен, зокрема у виконанні Агати Денбері (Арсема Томас) та її чоловіка лорда Денбері (Сиріл Нрі), який набагато старший за дружину. Виконувати «подружні обов’язки» леді Денбері не до душі. Одна з таких сцен закінчиться трагічно.

 

  • «Королева Шарлотта: історія Бріджертонів» зосереджується на періоді приходу до влади та правлінні королеви Сполученого Королівства. Серіал став приквелом популярного серіалу «Бріджертони», сюжет якого написаний на основі книжок американської письменниці Джулії Квінн.
  • «Бріджертони» став одним із найпопулярніших серіалів — через 28 днів після прем’єри на Netflix його подивилися 82 мільйони підписників стримінгового сервісу. Деякі оглядачі пояснювали популярність серіалу впровадженим карантином через спалах коронавірусу (прем’єра відбулася 25 грудня 2020 року). Проте також глядачів не можуть не приваблювати видовищні костюми персонажів серіалу та підбір акторів, адже чимало ролей, зокрема королеви Шарлотти, грають темношкірі актори. Через це багато хто критикував «Бріджертонів» за історичну недостовірність, хоча інші навпаки вітали расове різномаїття акторського складу.

Фото: Nick Wall: Netflix