/

Американська журналістка дала свідчення в суді про зґвалтування Дональдом Трампом

Почати
/
3 хв на читанння

Американська журналістка та письменниця Джин Керролл дала свідчення проти колишнього президента США Дональда Трампа, якого звинуватила в сексуальному насильстві.

Напередодні, 26 квітня, вона виступила у Федеральному суді Нью-Йорка, повідомляє The New York Times.

За словами Керролл, Трамп зґвалтував її в середині 1990-х років у приміряльні універмагу. Жінка мовчала майже 30 років, оскільки боялася впливового чоловіка, який на той час був відомим підприємцем у галузі нерухомості.

Керролл розповіла присяжним, що випадково зустрілася з Трампом в універмазі Bergdorf Goodman на Мангеттені, коли зайшла туди після роботи. Тоді вона працювала журналісткою на телебаченні.

Трамп попросив Керролл допомогти вибрати подарунок для жінки. Вона погодилась, після чого пройшла за Трампом до відділу спідньої білизни, де той знайшов боді та сказав їй: «Піди одягни це». Жінка відмовилась і запропонувала йому самому вдягнути боді.

За словами Керролл, Трамп показав їй у бік приміряльні, і вони пішли туди. Письменниця каже, що не пригадує, щоб там були інші люди. Зайшовши всередину, Трамп одразу ж зачинив двері.

«Я була вкрай збентежена і раптом усвідомила, що те, про що я думала, не відбувається. Я не хотіла влаштовувати сцену», — зазначила жінка.

Керролл розповіла, що між ними розпочалась штовханина, і вона вдарилась головою об стіну. Потім Трамп своєю вагою притиснув її до стіни та стягнув із жінки колготки.

«Я відштовхувала його. Я була надто налякана, щоб думати, боялася я чи ні. Його пальці увійшли в мою піхву, це було надзвичайно боляче», — засвідчила пані Керролл та додала, що після цього Трамп «вставив свій пеніс».

Після нападу шокована Керролл втекла з універмагу на П’яту авеню, звинувачуючи у зґвалтуванні себе. Жінка розповіла про те, що сталося, своїм подругам. Одна з них, Ліза Бірнбах, письменниця та журналістка, сказала їй, що потрібно звернутися до поліції. Інша подруга, Керол Мартін, сказала їй нікому не розповідати про це, тому що Трамп був впливовим і мав команду юристів, які її знищать.

Керролл вимагає відшкодування збитків у зв’язку зі зґвалтуванням, а також за наклеп, зокрема на його платформі Truth Social у жовтні минулого року, коли Трамп назвав її справу брехнею.

«Я тут, тому що Дональд Трамп зґвалтував мене, і коли я написала про це, він сказав, що цього не було. Він збрехав і зруйнував мою репутацію, і я тут, щоб спробувати повернути своє життя. Загалом я щаслива людина, але усвідомлюю, що втратила один із чудових досвідів будь-якої людини. Бути закоханим у когось іншого, готувати з ним вечерю, разом гуляти з собакою», — наголосила вона, додавши, що після зґвалтування більше не ніколи займалася сексом.

Трамп на засідання суду не з’явився.

 

  • Це не перше звинувачення Трампа у сексуальному насильстві. У 2016 році, перед президентськими виборами, зі звинуваченнями проти нього у домаганнях виступили 11 жінок. Також з’ясувалося, що Трамп платив гроші порнозіркам за мовчання щодо їхніх романів.
  • Джин Керролл вперше висунула свої звинувачення у мемуарах, опублікованих у 2019 році.

Фото: Facebook E. Jean Carroll