Projector Foundation і бренд SHYPELYK презентували благодійний ґердан «Незалежна»

Почати
1 хв на читання

Український бренд SHYPELYK у колаборації з Projector Creative & Tech Foundation створив благодійні ґердани — шийні бісерні прикраси у вигляді стрічки — з написом «Незалежна».

Колись ґердани носила Леся Українка, а зараз носитимуть такі ж вільні й освічені, як вона. Прикраси виконані у білому та чорному кольорах.

«Ми згадуємо, що за нашими плечима стоять великі постаті: Леся Українка, Ольга Кобилянська, Квітка Цісик. Вони надихають нас бути такими ж: сміливими у своєму виборі, ерудованими, вільними за своїм духом і незалежними. Такі жінки — це втілення нашої країни, що відважно бореться за свою свободу й не відступає», — розповіли про прикраси учасники колаборації.

Презентували колаборацію журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, музикантка ТУЧА (Марія Тучка) та амбасадорка української культури, поетка, блогерка Софія Безверха.

Projector Foundation і бренд SHYPELYK презентували благодійний ґердан «Незалежна»

Придбати ґердан можна на сайті бренда SHYPELYK та в онлайн-магазині Projector Store. Вартість прикраси — 1200 гривень. Весь прибуток від продажу буде спрямований до Projector Creative & Tech Foundation, щоби дати можливість українкам здобути безоплатну освіту в креативних і технологічних галузях.