/

«Сутінки» повертаються: вампірська сага стане серіалом

Почати
/
1 хв на читання

За мотивами серії романів письменниці Стефені Маєр «Сутінкова сага» випустять телевізійний серіал.

Над проєктом вже працює студія Lionsgate Television, авторка книжок, ймовірно, також долучиться до процесу, повідомляє The Hollywood Reporter.

Сценарій майбутнього серіалу адаптує Шинейд Дейлі, яка відома за такими серіалами, як «Збреши мені», «Виховані вовками», «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» тощо. Виконавчими продюсерами стали Вік Ґодфрі, який раніше продюсував фільми «Сутінкової саги», а також колишній співпрезидент Lionsgate Motion Picture Group Ерік Фейг, який купив права на серію книжок вампірської саги.

Наразі серіал перебуває на ранній стадії розробки, дата виходу, як і платформа, на якій він транслюватиметься, невідомі.

 

  • Фільми з «Сутінкової саги» (основні — «Сутінки» (Twilight), «Молодий місяць» (New moon), «Затемнення» (Eclipse), «Світанок» (Breaking Dawn) та додаткова стрічка «Друге життя Брі Таннер» (The Short Second Life of Bree Tanner)) із Крістен Стюарт та Робертом Паттінсоном у головних ролях виходили з 2008 до 2012 роки. Фантастична сага розповідає історію 17-річної школярки Белли, котра закохується у загадкового однокласника, який виявляється вампіром. Франшиза фільму заробила понад 3,4 мільярда доларів.

Фото: кадр із фільму «Сутінки»