/

В Україні запустили кампанію за участю телеведучої Дар’ї Трегубової «Вихід є!» для допомоги постраждалим від домашнього насильства

Почати
/
1 хв на читання

Проблема домашнього насильства була актуальна для України ще до повномасштабного вторгнення росії, але від 24 лютого 2022 року вона значно загострилася.

Щоб показати, що жінки в ситуації домашнього насильства не самі, допомога поруч, і вихід з цієї ситуації завжди є, а також надати чіткий алгоритм дій постраждалим від домашнього насильства, громадська організація «Ла Страда — Україна» запустила PR-кампанію «Вихід є!».

Головна героїня PR-кампанії — відома українська телеведуча, акторка, сценаристка, продюсерка і режисерка Дар’я Трегубова, яка записала інструкції, як діяти в ситуаціях домашнього насильства.

Мета PR-кампанії — дати жінкам, які перебувають в ситуації домашнього насильства, інструкцію з чітким алгоритмом дій:

В Україні запустили кампанію за участю телеведучої Дар’ї Трегубової «Вихід є!» для допомоги постраждалим від домашнього насильства В Україні запустили кампанію за участю телеведучої Дар’ї Трегубової «Вихід є!» для допомоги постраждалим від домашнього насильства

  • За 2022 рік на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0 800 500 225 або 116 111) надійшло 38 472 звернень. Майже 90% із них — це звернення щодо запобігання домашньому насильству. Проте насправді кількість постраждалих від домашнього насильства є набагато більшою, через низку об’єктивних чи суб’єктивних причин зафіксувати усі випадки не є можливим.