Суд узяв під варту третього фігуранта справи про вечірки, але він може вийти під заставу

Почати
1 хв на читання

Шевченківський столичний райсуд відправив під варту до 1 травня з альтернативою застави у 402,6 тисячі гривень третього учасника та організатора вечірок у Києві, на яких знущалися з дівчат.

Як повідомляє Watchers.Media, йдеться про 21-річного блогера Олега Захара, якому оголосили про підозру в сексуальному насильстві.

Суд проводив слухання у закритому режимі, на засіданні також була присутня потерпіла. Окрім цього, на слухання прибула «група підтримки» Захара — четверо молодиків подали заяви про взяття його на поруки.

Прокуратура наполягала взяти фігуранта під варту, адвокат блогера просив повністю відмовити у задоволенні клопотання сторони обвинувачення.

Коли суддя оголосила своє рішення, блогер розплакався. Наразі він має п’ять днів, щоби внести заставу.

  • Молодики влаштовували вечірки у Києві, на яких споювали дівчат, а потім, користуючись їхнім безпорадним станом, знущалися з них та знімали це на відео. Фото та відео з постраждалими дівчатами «блогери» викладали у соцмережах, щоб «показати аморальність жінок». Згодом інформація про вечірки почала стрімко поширюватися соцмережами. Поліція оперативно відреагувала на ситуацію та провела обшуки в організаторів вечірок — вдома та у квартирах, які вони орендували для своїх «розваг».
  • На початку лютого ще двом організаторам вечірок Андрію Ярині та його товаришу Ярославу Домбровському оголосили підозру у виготовленні, збуті та розповсюдженні порнографічних предметів (ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України), оскільки постраждалі не подавали заяви до поліції, та взяли під варту до 1 квітня без можливості звільнення під заставу. Їм загрожує до 7 років ув’язнення.

Фото: Аліна Кондратенко: Watchers.Media