Акторка Кетрін Винник стала амбасадоркою платформи UNITED24

Почати
2 хв на читанння

Канадська акторка українського походження, режисерка та продюсерка Кетрін Винник стала амбасадоркою фандрейзингової платформи UNITED24.

Винник зосередиться на програмі «Відбудова України», яка допоможе відновлювати будинки у зруйнованих війною областях. Її благодійний фонд The Winnick Foundation також став партнером UNITED24.

«Дім — це місце, де сім’я збирається разом. Де розділяють любов і де народжуються спогади. Програма відбудови України відновить не лише домівки, а й збере родини знов. Я пишаюсь своїм українським корінням і вважаю своїм обов’язком і справою честі робити все, що в моїх силах, аби допомогти народу України», — наголосила вона.

Президент України Володимир Зеленський вже обговорив із Винник через відеозв’язок деталі співпраці, зокрема те, як The Winnick Foundation у партнерстві з UNITED24 може покращити життя українців, які втратили свої домівки внаслідок російських обстрілів.

«Дуже дякую, що ви з нами. Ми вдячні, що ви вирішили стати амбасадором UNITED24, і стали першою амбасадоркою UNITED24 з Канади, з якою нас багато пов’язує», — сказав Зеленський.

Фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України UNITED24 була ініційована президентом України. За 9 місяців завдяки пожертвам з понад 110 країн зібрано понад 287 млн доларів. Серед амбасадорів UNITED24 — співачка та акторка Барбра Стрейзанд, актор Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, артдиректор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, кантрі-співак Бред Пейслі, видатні українські спортсмени Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Олександр Усик.

 

  • Кетрін Винник (Катерина Винницька) походить з канадсько-української сім’ї. Її батьки — українські емігранти, які 1944 року, рятуючись від радянської влади, перебралися спочатку до Німеччини, а згодом, 1949 року, оселилися у Торонто, в Канаді. Акторка найбільше відома за серіалами «Кістки» та «Вікінги». Вона активно підтримувала Україну від 2014 року.
  • 14 листопада 2022 року Винник опинилася у списку зі 100 громадян Канади, яким Міністерство закордонних справ росії заборонило в’їзд до рф. Персонами нон ґрата у росії стали також актор Джим Керрі та письменниця Маргарет Етвуд.