/

Бренд «ХУІЗИТ» випустив новий дроп «INДЕПЕNДЕNС 1991», присвячений нескінченній боротьбі України за незалежність

Почати
/
2 хв на читанння

Український бренд гендерно нейтрального одягу «ХУІЗИТ» запустив новий дроп «INДЕПЕNДЕNС 1991 – 2038…». Колекція одягу присвячена неперервній боротьбі за незалежність навіть після її проголошення 1991 року.

«З 1991-го і донині ми боремось за незалежну країну. Контрастні кольори цифр підкреслюють наш шлях: чого ми вже досягли, а над чим працюємо. Принт закінчується трьома крапками, що інтерпретують наше майбутнє й нескінченну боротьбу за самостійність», — розповіла дизайнерка бренда.

Бренд «ХУІЗИТ» випустив новий дроп «INДЕПЕNДЕNС 1991», присвячений нескінченній боротьбі України за незалежність

Саббренд «INДЕПЕNДЕNС 1991» сповнений відсилками до української ідентичності.

«Шрифт, ускладнений латинською буквою N, — омаж українським графікам 20-х років. Наприклад, Георгій Нарбут та Василь Єрмилов часто використовували його у свої роботах. Крій для виробів INДЕПЕNДЕNС теж особливий. У пройму для рукава “вписана” форма нашого стяга. Саме тому вона подібна до квадрата, а не до овалу», — додала дизайнерка.

Бренд «ХУІЗИТ» випустив новий дроп «INДЕПЕNДЕNС 1991», присвячений нескінченній боротьбі України за незалежністьБренд «ХУІЗИТ» випустив новий дроп «INДЕПЕNДЕNС 1991», присвячений нескінченній боротьбі України за незалежність

До нового дропу увійшли лонгсліви у двох кольорах: сірий та хакі. Вартість — 1900 гривень. Придбати можна на сайті бренда та в ЦУМі.

«ХУІЗИТ» заснований 2012 року в Києві. Бренд розробляє концепцію одягу на засадах гендерної рівності та активної громадянської позиції. Зокрема, перший дроп «ІNДЕПЕNДЕNC 1991» випустили до 29-ї річниці Незалежності України.

  • Раніше команда Platfor.ma разом із українськими майстринями до Дня Соборності України створила колекцію светрів, шарфів та шкарпеток, присвячених українським регіонам, під назвою «Україна». Всі речі продадуть на аукціоні, а гроші передадуть на благодійність.
  • Також український бренд Support by Poustovit у колаборації з громадською організацією «Жіночий ветеранський рух» створив капсульну колекцію, яка представлена білими худі й футболками з написом «За майбутнє України / За тих, хто боронить» та Fighting red / Memorizing black і принтом червоно-чорного прапора. 30% від прибутку з продажу речей перерахують на потреби жінок на фронті. Обличчями колекції стали заступниця голови «Жіночого ветеранського руху», парамедикиня-доброволиця Катерина Приймак та членкиня ЖВР, полковниця Катерина Корнієнко, яка вже понад 20 років служить у ЗСУ та з 2015-го бере участь у бойових діях.