Українка Марта Фєдіна стала найкращою спортсменкою з артистичного плавання у Європі

Почати
1 хв на читання

Українська плавчиня Марта Фєдіна здобула престижну нагороду LEN Awards, ставши найкращою спортсменкою Європи з артистичного плавання у 2022 році.

Відповідне рішення оголосила Європейська ліга плавання (LEN).

Українка перемогла у голосуванні з великим відривом, за неї віддали голоси 60.61% уболівальників та представників національних федерацій.

Решта номінованих українок посіли другі місця: Софія Ліскун та Антоніна Вишиванова в номінації за найкращу стрибунку у воду та за найкращу спортсменку в хайдайвінгу відповідно.

Серед чоловіків переможців немає: у номінації найкращий стрибун у воду українці Олексій Середа та Кирило Болюх посіли друге та третє місця відповідно.

 

  • Марта Фєдіна є багаторазовою чемпіонкою світу та Європи з синхронного плавання. На Олімпійських іграх у Токіо Фєдіна разом із Анастасією Савчук завоювали бронзову медаль, яка стала першою в історії України олімпійською нагородою в цьому виді спорту.
  • Раніше українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виборола золоту медаль на турнірі серії World Athletics Indoor Tour Silver у словацькому місті Банська Бистриця. Це шоста перемога спортсменки від початку сезону.

Фото: Instagram Marta Fedina