Колекція Tina Karol x One by One
/

Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць

Почати
/
2 хв на читанння

Українська співачка Тіна Кароль разом із вітчизняним масмаркет-брендом One by One створили патріотичну колекцію одягу, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць.

Слоган і головний меседж колекції — «Вільні створювати одну історію». До лінійки увійшли трикотажні костюми та сукні, кардигани, на яких зображено принт із абревіатурою ЗСУ, а також трендові балаклави, джинсова максіспідниця та багато іншого.

До візуального коду колекції додали лелеку оригамі — символ надії, віри, незламності, а також цінності миру та сім’ї. Графічне зображення лелеки гармонійно доповнює речі з колекції, а також об’єднує під своїм крилом усі символи капсули.

Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць

Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць

Основна мета, яку творчий тандем поставив перед собою, — одягнути жінок сучасно та патріотично, показавши, як своїм зовнішнім виглядом вони підтримують ЗСУ та всіх, хто бореться за нашу країну. Частину коштів, отриманих від продажу колекції Tina Karol x One by One, передадуть на закупівлю термоодягу для жінок, які служать у ЗСУ.

Над колекцією, яка стала першою для Тіни Кароль, працювали майже рік і випустили її до дня народження співачки.

«Головний меседж кампейну — ми, українці, різні, але за цей важкий рік стали єдиним цілим, дихаємо в унісон, згуртовано йдемо до цілей, і творимо одну історію», — каже Тіна Кароль, наголошуючи, що найбільше надихає саме те, як українці об’єдналися, де б вони зараз не перебували.

За креативну ідею і продюсування кампейну відповідав Женя Примаченко із командою Fashion Office. Фотографом колекції виступив Михайло Федорак. Зйомка відбувалася в Києві на початку 2023 року, в умовах постійних відключень електроенергії, сирен та загроз ударів ворога.