Неонове шоу танцювального гурту Light Balance Kids
/

Українські підлітки-танцюристи Light Balance Kids підкорили шоу America’s Got Talent неоновим номером про війну в Україні

Почати

Український танцювальний гурт Light Balance Kids виступив на американському шоу America’s Got Talent: All-Stars та, вразивши журі своїм неоновим номером, одразу пройшов до фіналу проєкту.

Прем’єра нового сезону шоу відбулася 2 січня, відео виступу українських підлітків опублікували на офіційному YouTube-каналі проєкту.

Перед своїм виступом учасники колективу розповіли членам журі — Мендел Гоуї, Гайді Клум і Саймон Ковелл — та глядачам про повномасштабне вторгнення росії в Україну. Також танцівники зазначили, що дехто з них приїхав на проєкт сам, бо «деякі наші батьки, як і мій батько, нині воюють в Україні. Він бореться за нашу країну за незалежність і свободу».

«Я прокинулася о 4-й ранку, моя родина схопила мене, і ми побігли до станції метро, бо повсюди були бомби та ракети», — згадала танцівниця Марина Зайцева перший день війни 24 лютого.

За словами підлітків, після початку війни в Україні вони роз’їхалися по різних країнах: «Тому AGT: All Stars дав нам можливість зібратися разом і знову виступати як команда… Це таке щастя — повернутися до нормального життя, побачити одне одного і знову танцювати разом».

Також учасники гурту розповіли, що «не мали можливості провести будь-яку підготовку в Україні, тому, коли ми приїхали до Америки, у нас було лише п’ять днів, щоб організувати весь процес», а своєю участю в шоу вони хочуть «розповісти світу, що відбувається в Україні та показати свій дух до перемоги».

Номер українців під назвою Move Your Feet зірвав овації глядачів, а також отримав похвалу від журі.

Після виступу колективу ведучий і комік Гоуї Мендел натиснув «золоту кнопку», відправивши Light Balance Kids до фіналу.

«Тут таке дивовижне послання. Там, звідки ви родом, наразі, ймовірно, найтемніше місце у світі, і ви перетинаєте земну кулю, щоб принести нам світло. Якщо я можу зробити що-небудь від імені Америки й America’s Got Talent, щоб принести вам ще більше світла, ніж ви принесли нам, я хотів би зробити це для вас», — сказав він, натискаючи на кнопку.

Наразі на YouTube-каналі America’s Got Talent виступ українських танцюристів зібрав уже майже 700 тисяч переглядів.

  • Гурт Light Balance Kids є частиною танцювального проєкту Light Balance, що робить танцювальні шоу у стилі Hi-Tech із використанням неону та світлодіодів.
  • Підлітки були фіналістом America’s Got Talent у 2019 році, тоді вони також отримали «золоту кнопку» і вийшли у фінал.

Фото: Instagram Light Balance